Кратка on line обука намењена директорима школа одржана је у понедељак, 26. фебруара 2024. године. Обуци је присуствовало око 900 директора и/или представника основних и средњих школа. На обуци су представљене све измене обрасца за извештавање као и начин попуњавања.

Уводну реч су дали помоћник министра просвете Милош Благојевић и помоћница министра финансија Споменка Вирцбургер. Обуку је одржао директор Пете економске школе „Раковица“ из Београда, Милан Кецман.

На питања школа на обуци, одговоре су давали, помоћница министра финансија са својим тимом сарадника из Централне јединице за хармонизацију Министарства финансија.

Преузмите извештај са обуке: Izveštaj – FUK online obuka, Novi obrazac za izveštavanje (OŠ i SŠ), Milan Kecman