У понедељак, 30.05.2022. године, у просторијама Скупштине Војводине, одржан је састанак директора школа из Војводине и чланова УО Друштва директора школа Србије.

Тема састанка је била упознавање директора школа Војводине са активностима Друштва директора школа, начином рада и организацијом, као и разматрање актуелних тема у образовању и васпитању.

Скуп је поздравио Покрајински секретар за образовање, прописе, управу и националне мањине-националне заједнице, господин Жолт Сакалаш, као и председник Скупштине ДДШС Дејан Недић и председник УО ДДШС Иван Ружичић.

Дневни ред састанка:

1. Представљање и улога ДДШС у образовном систему.
  2. Актуелности у образовању
  3. Дискусија (Питања и одговори)
  4. Разно

Након радног дела састанка за учеснике је уприличен коктел у клубу посланика уз неформалне консултације и договоре.

Састанак је организовао Горан Стевановић, директор ОШ „Јован Поповић“ из Новог Сада и Биљана Кашерић, в.д. помоћница Покрајинског секретара за образовање, прописе, управу и националне мањине-националне заједнице.

Преузмите извештај са састанка: ИЗВЕШТАЈ СА САСТАНКА-РЕГИОН ВОЈВОДИНА-Горан Стевановић-Нови Сад-30.05.2022