Обавештење о IV регионалној конференцији

ОБАВЕШТЕЊЕ
за све чланове „ДДШС“ о
IV регионалној конференцији  удружења директора школа  и вртића југоисточне Европе у Љубљани од 26. до 28. октобра 2017. године

Поштоване колегинице и колеге,

У Љубљани је  19. и 20. маја 2017. године оджан припремни  састанак за организацију  IV регионалне  конференције  удружења директора школа и вртића југоисточне Европе, која ће бити  одржана у Љубљани од 26. до 28. октобра 2017. године. Делегацију „ДДШС“  су чинили Дејан Недић и Иван Ружичић и том приликом  је договорено да конференција траје  3 дана, али да због распореда активности сви учесници конференције треба да буду у Љубљани  поподне 25. октобра 2017. и  три дана у хотелу у Љубљани коштају ( 43x3) 129 еура, котизација за скуп износи 68 еура, што је укупно 197 еура. На ове трошкове  треба додати и трошкове пута, који, ако се пријави више од 30 директора, може бити организован и износиће око 50 еура. Све уплате смештаја, котизације и организованог превоза за оне који ће тако ићи ће се обавити преко  ТА“Арива“ из Београда.

У том смислу молимо све заинтересоване  чланове „ДДШС“ који желе да учествују на овој конференцији да се до 1.9.2017. пријаве код својих регионалних представника из УО“ДДШС“, а уплате треба да се изврше до 15.9.2017. године. О начину уплате и контакт особи из Агенције  добићете информације  приликом пријаве за учешће на конференцији од својих регионалних представника у УО“ДДШС“.

Детаљније о конференцији можете наћи на сајту „ДДШС“ из записника са треће редовне седнице УО од 19.6.2017. године.

У Београду, 23. јун 2017.

Председник УО“ДДШС“