ПРИСТУПНИЦА

ЗА ЧЛАНСТВО У

У.Г.“ДРУШТВО ДИРЕКТОРА ШКОЛА СРБИЈЕ“

1.                                                                       ,

(ИМЕ И ПРЕЗИМЕ)                                                       (ДАТУМ  РОЂЕЊА)

2.

(УСТАНОВА)

(,ДУЖНОСТ КОЈУ ОБАВЉА, ЗАНИМАЊЕ)

3.

(АДРЕСА УСТАНОВЕ, ТЕЛ. НА ПОСЛУ И МОБИЛНИ, ФАКС…)

4.E-MAIL.

5. У                                        ,                                ,

(ДАТУМ)                              (СВОЈЕРУЧНИ ПОТПИС)

Према одлуци У.О. Друштва, чланарина за школе које имају само једног члана је 2000,00 дин. на годишњем нивоу. Уплата се врши на име школе која има чланове у Друштву на текући рачун код Halk банке бр. 155-16747-15.

На основу одлуке Друге редовне Скупштине Друштва, може се вршити и уплата чланарине 0,5% од нето зараде.

Чланарина се уплаћује за чланове из одређене образовне установе, а приступање Друштву је искључиво појединачно на основу потписа и података са ове приступнице.

Молимо вас да потписане приступнице пошаљете  Дејану Недићу на број факса 011/644-85-41.

У Београду,октобар 2019.

У.О. ДДШС